NetX (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Never
hy: Երբեք

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Nothing
hy: Ոչինչ
