NetX (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: view
ja: ビュー

en: File
ja: ファイル

en: Search
ja: 検索

en: Import
ja: インポート

en: Created
ja: 作成

en: Never
ja: なし

en: File name
ja: ファイル名

en: File size
ja: ファイルサイズ

en: Media
ja: メディア

en: Desc
ja: 降順

en: Order
ja: オーダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ja: 未知のエラーが発生したため、ファイル %file を保存できませんでした。

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Nothing
ja: なし

en: Asc
ja: 昇順

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
ja: 定期的な処理の設定に関する詳細情報は、 <a href="@url">drupal.orgのcronチュートリアル</a> を参照してください。

en: File metadata
ja: ファイルメタデータ
