NetX (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Search
jv: Goléki

en: Import
jv: Ngimpor

en: Created
jv: Digawé

en: Never
jv: Ora tahu

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: About
jv: Ngenani

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
jv: File %file ora bisa disimpen, merga ānā kesalahan sing ora di ngerteni.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana

en: Asc
jv: Urut Maju
