NetX (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: Import
lt: Importuoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Display attributes
lt: Rodyti savybes

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko
