NetX (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Media
ne: मिडिया
