NetX (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Import
sk: Importovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Never
sk: Nikdy

en: File name
sk: Názov súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: File type
sk: Typ súboru

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sk: Súbor %file nie je možné uložiť. Došlo k neznámej chybe.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič

en: Asc
sk: Vzostupne
