NetX (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: Import
sl: Uvozi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Never
sl: Nikoli

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Order
sl: Vrstni red

en: About
sl: O modulu

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.
