NetX (7.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Description
bn: বিবরণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: File
bn: ফাইল

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Import
bn: আমদানী

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Order
bn: ক্রম

en: About
bn: সম্পর্কে
