NetX (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Search
et: Otsing

en: Import
et: Impordi

en: Created
et: Loodud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Asc
et: Kasvav
