NetX (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: view
fi: näkymä

en: File
fi: Tiedosto

en: Search
fi: Etsi

en: Import
fi: Tuo

en: Created
fi: Luotu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fi: Tiedostoa %file ei voitu tallentaa. Tapahtui tuntematon virhe.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
fi: Lisätietoja ajastettujen toimintojen asettamisesta saat <a href="@url">cron-ohjeiden sivulta drupal.orgista</a>.
