NetX (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
