NetX (7.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: view
mr: दाखवा

en: File
mr: फाईल

en: Search
mr: शोध

en: Import
mr: आयात

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
