NetX (7.x-1.0-beta3) - en to no translation catalogue (25 entries)

en: Previous
no: Tilbake

en: Next
no: Neste

en: Submit
no: Send

en: Description
no: Beskrivelse

en: view
no: vis

en: File
no: Fil

en: Search
no: Søk

en: Created
no: Opprettet

en: Never
no: Aldri

en: File name
no: Filnavn

en: File size
no: Filstørrelse

en: Desc
no: Synkende

en: Order
no: Rekkefølge

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Changed
no: Endret

en: About
no: Om

en: - none -
no: - ingen -

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
no: Fila %file kan ikke lagres. En ukjent feil oppstod.

en: Image style
no: Bildestil

en: None (original image)
no: Ingen (originalt bilde)

en: Link image to
no: Lenk bilde til

en: Nothing
no: Ingenting

en: Asc
no: Stigende

en: Input a phrase or tags to search.
no: Angi en frase eller en et stikkord for å søke.

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
no: Mer informasjon om å sette opp planlagte oppgaver kan finnes ved å <a href="@url">lese innføringen i cron på drupal.org</a>.
