Neutral paths (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན
