Neutral paths (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Nodes
id: Node

en: Users
id: Pengguna
