Neutral paths (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Nodes
ja: ノード

en: Users
ja: ユーザー

en: Set all newly created path aliases to be language neutral
ja: 新しく作成する全てのパスをニュートラル言語に設定

en: Immediate actions
ja: 即時アクション

en: Language neutral node path aliases
ja: ニュートラル言語のノードのパスエイリアス

en: Language neutral taxonomy path aliases
ja: ニュートラル言語のタクソノミーのパスエイリアス

en: Language neutral user path aliases
ja: ニュートラル言語のユーザーのパスエイリアス

en: Reset to neutral
ja: ニュートラルにリセット

en: Reset to localized
ja: ローカライズにリセット

en: Language neutrality
ja: 言語のニュートラル化
