Neutral paths (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Nodes
jv: Node

en: Users
jv: Panganggo
