Neutral paths (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Nodes
ro: Noduri

en: Users
ro: Utilizatori
