Neutral paths (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Users
uk: Користувачі
