Neutral paths (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Nodes
ar: العقد

en: Users
ar: المستخدمون
