Neutral paths (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Nodes
az: Materiallar

en: Users
az: İstifadəçilər
