Neutral paths (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Users
be: Карыстальнікі
