Neutral paths (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Nodes
de: Inhalte

en: Users
de: Benutzer
