Neutral paths (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Users
fa: کاربران
