Neutral paths (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Users
hi: प्रयोक्ता
