Neutral paths (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Nodes
is: Nóður

en: Users
is: Notendur
