Neutral paths (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Users
lv: Lietotāji
