New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: More
af: Meer

en: None
af: Geen

en: none
af: geen

en: Save
af: Stoor

en: never
af: nooit

en: aggregator
af: versamelaar

en: read more
af: lees meer

en: Update interval
af: Opdateringsinteval

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: OPML feed
af: OPML-voer

en: Number of news items in block
af: Aantal nuusitems in blok

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: blog it
af: blog dit

en: Comment on this news item in your personal blog.
af: Lewer kommentaar op die nuus item in jou persoonlike blog.

en: %age old
af: %age oud

en: %ago ago
af: %ago gelede

en: Items shown in sources and categories pages
af: Items vertoon in bronne en kategorie-bladsye

en: Sources
af: Bronne
