New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: RSS feed
bn: RSS ফীড

en: More
bn: আরও

en: None
bn: একটিও নয়

en: none
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: never
bn: কখনোই নয়

en: aggregator
bn: সংগ্রাহক

en: read more
bn: আরও পড়ুন

en: Update interval
bn: আপডেটের মধ্যবর্তী সময়

en: OPML feed
bn: OPML ফীড

en: Updated:
bn: আপডেট হয়েছে:

en: %age old
bn: %age পুরনো

en: %ago ago
bn: %ago আগে

en: Sources
bn: উৎস

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: Aggregator
bn: সংগ্রাহক

en: Feed aggregator
bn: RSS ফীড সংগ্রাহক
