New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: None
bs: Nijedan

en: none
bs: ništa

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Core - optional
bs: Core - opcionalno

en: never
bs: nikad

en: aggregator
bs: agregator

en: read more
bs: pročitaj sve

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: @time ago
bs: prije @time

en: Aggregator
bs: Agregator

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
bs: Sakuplja sadržaj kroz RSS, RDF i Atom feedove.
