New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to dz translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Core - optional
dz: ནང་སྙིང་-གདམ་ཁ་ཅན་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི།

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: Update interval
dz: བར་མཚམས་དུས་མཐུན་བཟོ།

en: OPML feed
dz: ཨོ་པི་ཨེམ་ཨེལ་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི།

en: Number of news items in block
dz: བཀག་ཆའི་ནང་ལུ་འབད་  གནས་ཚུལ་རྣམ་གྲངས་ཚུ་གི་ཨང་གྲངས།

en: URL:
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ:

en: Updated:
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད:

en: blog it
dz: བ་ལོག་འབད།

en: Comment on this news item in your personal blog.
dz: ཁྱོད་རའི་རང་དོན་བ་ལོག་ནང་ལུ་  གནས་ཚུལ་འདི་གི་སྐོར་ལས་བསམ་བཀོད་འབད།

en: %age old
dz: %age གི་ལོ་གྲངས།

en: %ago ago
dz: %agoགི་ཧེ་མ།

en: Items shown in sources and categories pages
dz: འབྱུང་ཁུངས་དང་ དབྱེ་རིམ་ཤོག་ལེབ་ཚུ་གི་ནང་ལུ་སྟོན་དེ་ཡོད་པའི་རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: aggregator - @title
dz: སྤྱི་སྙོམས་-@title

en: 1 item | @count items
dz[0]: རྣམ་གྲངས་ ༡་
dz[1]: %count རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
dz: %siteལས་མཁོ་སྤྲོད་འདི་   "%error" འཛོལ་བའི་རྒྱུ་མཚན་ལས་བརྟེན་ ཆད་འགྱོ་འགྱོཝ་བཟུམ་ཅིག་འདུག

en: There is no new syndicated content from %site.
dz: %siteལས་ ནང་དོན་སྤྱི་སྙོམས་འབད་འབདཝ་གསརཔ་འདི་མིན་འདུག

en: There is new syndicated content from %site.
dz: %siteལས་  ནང་དོན་སྤྱི་སྙོམས་གསརཔ་འདི་འདུག

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
dz: %siteལས་ཨིན་པའི་ མཁོ་སྤྲོད་འདི་ "%error" ལས་བརྟེན་ ཆད་འགྱོ་འགྱོཝ་བཟུམ་ཅིག་འདུག

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
dz: མཉམ་རུབ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ནང་དོན་  (ཨར་ཨེསི་ཨེསི, ཨར་ཌི་ཨེཕ་, དང་ ཨེ་ཊོམ་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་) སྤྱི་སྙོམས་འབདཝ་ཨིན།
