New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to fa translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: RSS feed
fa: خوراک RSS

en: More
fa: بیشتر

en: None
fa: خالی

en: none
fa: هیچ

en: Feed
fa: خوراک

en: Save
fa: ذخیره

en: Core - optional
fa: هسته - اختیاری

en: never
fa: هرگز

en: aggregator
fa: گردآورنده

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Update interval
fa: فاصله به‌روز رسانی

en: Vocabulary
fa: واژه

en: OPML feed
fa: خوراک OPML

en: Number of news items in block
fa: تعداد اقلام خبر در بلوک

en: URL:
fa: نشانی:

en: Updated:
fa: به‌روز شده:

en: blog it
fa: بفرست به وب‌نوشت

en: Comment on this news item in your personal blog.
fa: درباره این خبر در وب‌نوشت شخصی خود نظر دهید.

en: %age old
fa: %age قبل

en: %ago ago
fa: %ago پیش

en: Items shown in sources and categories pages
fa: اقلام نشان داده شده در صفحات منابع و دسته‌بندی‌ها

en: Processors
fa: پردازشگر

en: Sources
fa: منابع

en: aggregator - @title
fa: گردآورنده - @title

en: 1 item | @count items
fa[0]: ۱ مورد
fa[1]: @count مورد

en: @time ago
fa: @time پیش

en: Discard items older than
fa: پاک کردن اقلام قدیمی‌تر از

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
fa: مدت زمانی که اقلام خوراک تا قبل از پاک شدن نگهداری می‌شوند. (پیکربندی صحیح <a href="@cron">سیستم کنترل انجام وظیفه خودکار(Cron)</a> ضروری است.)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
fa: تعداد اقلامی که در صفحات خوراک و خلاصه دسته‌بندی نشان داده می‌شوند.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
fa: @site_name - خوراک‌های گردآوری شده در دسته‌بندی @title

en: @site_name - aggregated feeds
fa: @site_name - خوراک‌های گردآوری شده

en: @site_name aggregator
fa: گردآورنده @site_name

en: !title feed
fa: خوراک !title

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
fa: گردآورنده یک سیستم قدرتمند خبرخوان است که تازه‌ترین محتوا را از خوراک‌های مبتنی بر RSS, RDF, Atom در وب جمع‌آوری می‌کند. هزارن سایت (بویژه سایت‌های خبری و وبلاگ‌ها) آخرین مطالب ارسالی و سرفصل‌های خود را براساس فرمت‌های استاندارد مبتنی بر XML منتشر می‌کنند. فرمت‌های پشتیبانی شده توسط گردآورنده شامل <a href="@rss">RSS</a>، <a href="@rdf">RDF</a>، و <a href="@atom">Atom</a> هستند.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
fa: خوراک‌ها شامل اقلام خوراک یا اخبار اختصاصی هستند که توسط سایت ارائه دهنده منتشر می‌شوند. خوراک‌ها می‌توانند در گروه‌هایی عموماً بر اساس موضوع دسته‌بندی شوند. کاربران می‌توانند اقلام خوراک را در <a href="@aggregator">نمایش اصلی گردآورنده</a> یا <a href="@aggregator-sources">منبع‌شان</a> مشاهده کنند. مدیران سایت می‌توانند <a href="@feededit">خوراک‌ها را حذف، اضافه یا ویرایش</a> کنند و تنظیم کنند چند وقت یکبار خوراک‌ها برای وجود موارد تازه بررسی شوند. تازه‌ترین اخبار یک دسته‌بندی می‌توانند از طریق <a href="@admin-block">مدیریت بلوک‌ها</a> به صورت یک بلوک نمایش داده شود. یک <a href="@aggregator-opml">ماشین مفسر فایل OPML</a> برای تمامی خوراک‌ها در دسترس شما است. ضمناً تنظیمات صحیح <a href="@cron">سیستم کنترل انجام وظیفه خودکار(Cron)</a> لازم است.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
fa: برای اطلاعات بیشتر، کتابچه راهنمای آنلاین سرفصل <a href="@aggregator">ماژول گردآورنده</a> را ببینید.

en: Aggregator
fa: گردآورنده

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
fa: به نظر می‌رسد دریافت خوراک از %site به سبب خطای "%error" قطع شده باشد.

en: There is no new syndicated content from %site.
fa: محتوای جمع‌آوری شده جدیدی از %site وجود ندارد.

en: There is new syndicated content from %site.
fa: محتوای جمع‌آوری شده جدیدی از %site وجود دارد.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
fa: به نظر می‌رسد دریافت خوراک از %site به علت خطای "%error" قطع شده باشد.

en: Feed aggregator
fa: گردآورنده خوراک

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
fa: محتوای خوراک‌های RSS، RDF و Atom را گردآوری می‌کند.
