New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to hr translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: More
hr: Više

en: None
hr: Nema

en: none
hr: ništa

en: Save
hr: Spremi

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Core - optional
hr: Core - proizvoljno

en: Feed URL
hr: URL Feed-a

en: never
hr: nikada

en: aggregator
hr: sakupljač

en: read more
hr: čitaj dalje

en: Update interval
hr: Interval ažuriranja

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Number of news items in block
hr: Broj novosti u bloku

en: Updated:
hr: Ažurirano:

en: blog it
hr: napiši blog unos

en: Comment on this news item in your personal blog.
hr: Komentar na ovu novost u Vašem osobnom blogu.

en: %age old
hr: staro %ago

en: %ago ago
hr: Prije %ago

en: Items shown in sources and categories pages
hr: Stavke prikazane na stranicama izvora i kategorija.

en: Processors
hr: Procesor

en: Sources
hr: Izvori

en: aggregator - @title
hr: sakupljač - @title

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavaka

en: @time ago
hr: prije @time

en: Parser
hr: Rasčlanitelj

en: Discard items older than
hr: Odbaci stavke starije od

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
hr: Vremenski period za čuvanje feed-a prije nego li bude obrisan. (Zahtijeva ispravnu konfiguraciju <a href="@cron">zadaće održavanja putem crona</a>.)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
hr: Broj stavki kanala koji se prikazuju na kanalu i na stranicama sažetaka kategorije.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
hr: @site_name - sakupljeni feed-ovi u kategoriji @title

en: @site_name - aggregated feeds
hr: @site_name - sakupljeni feed-ovi

en: @site_name aggregator
hr: @site_name sakupljač

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
hr: Sakupljač (engl. aggregator) je moćan alat za sakupljanje informacija i čitač vijesti (engl. syndicator and news reader) koji sakuplja nove informacije iz RSS, RDF i Atom baziranih feed-ova koji su dostupni na web-u. Na tisuće site-ova (pogotovo site-ovi s vijestima i blogovi) objavljuju svoj sadržaj putem feed-ova. Pri tome se koriste standardizirani XML formati. Formati koje sakupljač podržava uključuju <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a> i <a href="@atom">Atom</a>.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
hr: Feed-ovi sadrže feed unose, ili pojedinačne postove koje site-ovi nude kao feed-ove. Feed-ovi mogu biti grupirani u kategorije, obično po temi. Korisnici vide feed unose <a href="@aggregator">prikazane u glavnom sakupljaču</a> ili po <a href="@aggregator-sources">njihovom izvoru</a>. Administratori mogu <a href="@feededit">dodavati, mijenjati i brisati feed-ove</a> te izabrati koliko često će se svaki feed ažurirati. Najnoviji članci bez obzira da li je feed ili kategorija mogu biti prikazani kao blok na <a href="@admin-block">stranici za administriranje blokova</a>. Dostupna je <a href="@aggregator-opml">strojno čitljiva OPML datoteka</a> feed-ova. Potrebna je ispravna konfiguracija <a href="@cron">cron zadatka za održavanje</a> za automatsko ažuriranje feed-ova.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
hr: Za više informacija, pogledajte online priručnik za <a href=\"@aggregator\">Sakupljač modul</a>.

en: Aggregator
hr: Sakupljač

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
hr: Čini se da feed s %site nije ispravan, jer postoji greška "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
hr: Ne postoji novi združeni sadržaj od %site.

en: There is new syndicated content from %site.
hr: Postoje novi združeni članci od %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
hr: Čini se da feed s %site nije ispravan, usljed "%error".

en: Feed aggregator
hr: Sakupljač feed-ova

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
hr: Sakupljač ujedinjenog sadržaja (RSS, RDF, i Atom feed-ova).
