New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: More
hu: Tovább

en: None
hu: Nincs

en: none
hu: nincs

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Save
hu: Mentés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Core - optional
hu: Alaprendszer - nem szükséges

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: Original article
hu: Eredeti cikk

en: never
hu: soha

en: aggregator
hu: hírolvasó

en: read more
hu: tovább

en: Update interval
hu: Frissítési időköz

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: OPML feed
hu: OPML hírcsatorna

en: Number of news items in block
hu: A blokkban megjelenített elemek száma

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: blog it
hu: blog

en: Comment on this news item in your personal blog.
hu: Hivatkozó bejegyzés írása a személyes blogban.

en: %age old
hu: %age

en: %ago ago
hu: %ago

en: Items shown in sources and categories pages
hu: A hírforrások és kategóriák oldalakon megjelenő elemek.

en: Processors
hu: Feldolgozók

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Is a feed content type
hu: Ez egy hírcsatorna tartalomtípus

en: Sources
hu: Hírforrások

en: aggregator - @title
hu: hírolvasó - @title

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 elem
hu[1]: @count elem

en: @time ago
hu: @time

en: Parser
hu: Értelmező

en: Discard items older than
hu: Hírcsatorna elemek elavulása

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
hu: A hírcsatorna elemek eltávolítása előtti idő. (Működéséhez <a href="@cron">időzített feladatok</a> megfelelő konfigurálása szükséges.)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
hu: A hírcsatorna és kategória oldalakon megjelenő listák elemeinek száma.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
hu: @site_name - @title kategóriában összegyűjtött hírcsatornák

en: @site_name - aggregated feeds
hu: @site_name - összegyűjtött hírcsatornák

en: @site_name aggregator
hu: @site_name hírolvasó

en: !title feed
hu: !title hírcsatorna

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
hu: A hírolvasó a Drupal rendszerbe épített sokoldalú RSS, RDF és Atom forrásokat összefogni képes modul. Webhelyek ezrei (különösen híroldalak és blogok) teszik közzé a legújabb tartalmaik címeit és időnként tartalmát is ilyen szabványos formátumú forrásokban. A hírolvasó az <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a> és <a href="@atom">Atom</a> szabványokat támogatja.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
hu: A hírcsatornák a közzétevő által publikált elemeket vagy híreket tartalmaznak. A csatornák kategóriákba rendezhetőek, jellemzően témakörökhöz köthetően. A felhasználók a csatornák elemeit a <a href="@aggregator">hírolvasó főoldalán</a> vagy a <a href="@aggregator-sources">forrásonkénti oldalakon</a> olvashatják. A webhely szerkesztői <a href="@feededit">hozzáadhatnak, szerkeszthetnek vagy törölhetnek csatornákat</a> és megadhatják, hogy milyen gyakran kell az egyes csatornákat új híreket várva ellenőrizni. Egy csatorna vagy kategória legújabb elemei blokként is megjeleníthetőek a <a href="@admin-block">blokk adminisztrációs felület</a> segítségével. Egy <a href="@aggregator-opml">OPML fájl</a> is elérhető az összes csatorna listájával. A csatornák új elemeinek rendszeres letöltéséhez <a href="@cron">helyesen beállított időzítő</a> szükséges.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
hu: További információ a beállítási és testreszabási kézikönyv <a href="@aggregator">hírolvasó modulról szóló oldalán</a> olvasható.

en: Aggregator
hu: Hírolvasó

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
hu: %site hírcsatornája hibás. A hibaüzenet: „%error”

en: There is no new syndicated content from %site.
hu: %site hírcsatornában nincsenek új elemek.

en: There is new syndicated content from %site.
hu: %site hírcsatornából új elemek érkeztek.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
hu: %site hírcsatornája hibás. A hibaüzenet: „%error”

en: Feed aggregator
hu: Hírolvasó

en: Title of the feed item.
hu: A hírcsatorna elem címe.

en: Link to the feed item.
hu: Hivatkozás a hírcsatorna elemre.

en: Unique identifier for the feed item.
hu: A hírcsatorna elem egyedi azonosítója.

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
hu: RSS, RDF és Atom formátumú megosztott tartalmak olvasását teszi lehetővé.
