New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: RSS feed
jv: Pakan RSS

en: More
jv: Lengkapé

en: None
jv: Nihil

en: none
jv: ora ana

en: Save
jv: Simpen

en: never
jv: ora tau

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: Update interval
jv: Jangka wektu nganyari

en: Vocabulary
jv: Kosakata

en: Number of news items in block
jv: Jumlah judul berita nang blok

en: %age old
jv: umuré %age

en: %ago ago
jv: %age kepengker

en: Sources
jv: Sumber

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: @time ago
jv: @time kepengker

en: There is no new syndicated content from %site.
jv: Ora ana isi sindikasi anyar teka %site

en: There is new syndicated content from %site.
jv: Ana isi sindikasi anyar teka %site

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
jv: Narik konten sindikasi (Umpan RSS, RDF, lan Atom)
