New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Update interval
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್‌ನ ನಡುವಿನ ಅಂತರ

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು
