New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: RSS feed
lv: RSS barotne

en: More
lv: Vairāk

en: None
lv: Nav

en: none
lv: neviens

en: Feed
lv: Plūsma

en: Save
lv: Saglabāt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Core - optional
lv: Core - opcionālie

en: never
lv: nekad

en: aggregator
lv: apkopotājs

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Update interval
lv: Labošanas intervāls

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: OPML feed
lv: OPML barotne

en: Number of news items in block
lv: Jaunumu vienību skaits blokā

en: Updated:
lv: Labots:

en: blog it
lv: ierakstīt blogā

en: Comment on this news item in your personal blog.
lv: Komentēt par šo ziņu savā personīgajā blogā.

en: %age old
lv: vecs: %age

en: %ago ago
lv: pirms %ago

en: Items shown in sources and categories pages
lv: Vienumus, kuras rādīt avotu un kategoriju lapās

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: Sources
lv: Avoti

en: aggregator - @title
lv: apkopotājs - @title

en: 1 item | @count items
lv[0]: 1 vienība
lv[1]: @count vienības
lv[2]: nav vienību

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Parser
lv: Parsētājs

en: Discard items older than
lv: Atsaukt vecākus vienumus par

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lv: Laiks, cik ilgi tiek uzglabāti padotie vienumi pirms to atmešanas. (Nepieciešams pareizi nokonfigurēt <a href="@cron">cron uzturēšanas uzdevumu</a>.)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
lv: Pavedienu skaits, kas attēlots pavedienu un kategoriju kopsavilkuma lapās.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
lv: @site_name - apkopotās plūsmas kategorijā @title

en: @site_name - aggregated feeds
lv: @site_name - apkopotās plūsmas

en: @site_name aggregator
lv: @site_name agregators

en: !title feed
lv: !title barotne

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
lv: Plašāku informāciju meklējiet tiešsaistes rokasgrāmātas sadaļā  <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
lv: RSS-barotne no %site izskatās salauzta, jo ir kļūdas "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
lv: Nav jauna sindicētā satura no %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lv: Nav jauna sindicēta satura no %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
lv: RSS-barotne no %site izskatās salauzta, jo ir kļūdas "%error".

en: Feed aggregator
lv: Barotņu apvienotājs

en: URL to the feed.
lv: URL uz barotni.

en: Last time feed was checked for new items, as Unix timestamp.
lv: Pēdējā reize, kad tika pārbaudīti jaunie vienumi barotnē, kā Unix laikaspiedols.

en: An image representing the feed.
lv: Barotni simbolizējošs attēls.

en: Primary Key: Unique ID for feed item.
lv: Primārā atslēga: Unikāls identifikators priekš barotnes vienuma.

en: Title of the feed item.
lv: Barotnes vienuma virsraksts.

en: Link to the feed item.
lv: Saite uz barotnes vienumu.

en: Author of the feed item.
lv: Barotnes vienuma autors.

en: Body of the feed item.
lv: Barotnes vienuma saturs.

en: Post date of feed item, as a Unix timestamp.
lv: Barotnes vienuma publicēšanas datums, kā Unix laikaspiedols.

en: Unique identifier for the feed item.
lv: Barotnes vienuma unikāls identifikators.

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
lv: Apkopo sindicēto saturu (RSS, RDF, un Atom barotnes).
