New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Core - optional
ml: മുഖ്യം - ഐച്ഛികം

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: read more
ml: കൂടുതല്‍ വായിക്കൂ

en: Update interval
ml: പുതുക്കല്‍ ഇടവേള

en: %age old
ml: %age വയസ്സ്

en: %ago ago
ml: %ago മുന്‍പ്

en: 1 item | @count items
ml[0]: ഒരെണ്ണം
ml[1]: @count ഏണ്ണം

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: !title feed
ml: !title ഫീഡ്
