New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: More
mr: अधिक

en: none
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Core - optional
mr: मूळ - पर्यायी

en: Original article
mr: मूळ लेख

en: never
mr: कधीच नाही

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: @time ago
mr: @time पुर्वी
