New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: %ago ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %ago က

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: @time ago
my: @time အချိန်က
