New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
pl: Zachowaj konfigurację

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: More
pl: Więcej

en: None
pl: Brak

en: none
pl: brak

en: Feed
pl: Kanał informacyjny

en: Save
pl: Zachowaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Core - optional
pl: Moduły rdzenia, opcjonalne

en: never
pl: nigdy

en: aggregator
pl: subskrybent

en: read more
pl: czytaj dalej

en: Update interval
pl: Czas między aktualizacjami

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: OPML feed
pl: Kanał OPML

en: Number of news items in block
pl: Liczba elementów w bloku

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: blog it
pl: umieść w blogu

en: Comment on this news item in your personal blog.
pl: Pozwala skomentować wiadomość na stronach blogu.

en: %age old
pl: wiek: %age

en: %ago ago
pl: %ago temu

en: Items shown in sources and categories pages
pl: Liczba elementów na stronach źródeł i kategorii

en: Processors
pl: Procesory

en: Terms
pl: Kategorie

en: Sources
pl: Źródła

en: aggregator - @title
pl: subskrybent - @title

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: @time ago
pl: @time temu

en: Discard items older than
pl: Usuń elementy starsze niż

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
pl: Czas, po którym wiadomość jest usuwana. Wymagane jest prawidłowe skonfigurowanie <a href="@cron">zadań cron</a>.

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
pl: Liczba wiadomości z kanałów wyświetlanych na stronach z podsumowaniami kanałów i ich kategorii.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
pl: @site_name - subskrybowane kanały z kategorii @title

en: @site_name - aggregated feeds
pl: @site_name - subskrybowane kanały

en: @site_name aggregator
pl: Subskrybent witryny @site_name

en: !title feed
pl: Kanał !title

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
pl: Subskrybent jest potężnym narzędziem umożliwiającym pobieranie najświeższych wiadomości z kanałów RSS, RDF i Atom rozsianych po całej sieci. Tysiące witryn (szczególnie tych, które publikują aktualności bądź blogi) udostępnia swoje artykuły poprzez kanały informacyjne korzystające z kilku ustandaryzowanych formatów opierających się na XML. Moduł obsługuje formaty <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a> i <a href="@atom">Atom</a>.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
pl: Kanały zawierają wiadomości lub poszczególne wpisy witryny, która kanał udostępnia. Kanały informacyjne można dzielić na kategorie, zazwyczaj wedle tematyki. Użytkownicy mogą czytać wiadomości z kanałów za pomocą <a href="@aggregator">głównej strony subskrybenta</a> lub <a href="@aggregator-sources">wedle źródła, z którego pochodzą</a>. Administratorzy mają możliwość <a href="@feededit">dodawania, edycji i usuwania kanałów</a>, a także określenia, jak często subskrybent ma sprawdzać, czy w kanałach dostępne są nowe wiadomości. Ostatnie wiadomości z danego kanału lub kategorii można wyświetlać za pomocą bloku, który należy włączyć na <a href="@admin-block">stronie zarządzania blokami</a>. Dostępny jest plik OPML ze wszystkimi subskrybowanymi kanałami. Do automatycznej aktualizacji kanałów konieczne są prawidłowo skonfigurowane <a href="@cron">zadania cron</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
pl: Więcej informacji na <a href="@aggregator">stronie poświęconej subskrybentowi</a> w podręczniku konfiguracji w internecie.

en: Aggregator
pl: Subskrybent

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
pl: Wydaje się, że kanał RSS ze strony %site został uszkodzony w wyniku błędu "%error%".

en: There is no new syndicated content from %site.
pl: Nie ma żadnych nowych wiadomości z witryny %site.

en: There is new syndicated content from %site.
pl: Nowe wiadomości z witryny %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
pl: Kanał RSS ze strony %site wydaje się uszkodzony ("%error%").

en: Feed aggregator
pl: Subskrybent kanałów

en: URL to the feed.
pl: Nazwa pliku.

en: Primary Key: Unique ID for feed item.
pl: Kluczem podstawowym jest identyfikator pliku.

en: Title of the feed item.
pl: Wielkość pliku w bajtach.

en: Body of the feed item.
pl: Nazwa pliku.

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
pl: Pobiera wiadomości z kanałów informacyjnych (RSS, RDF, bądź Atom) innych witryn.
