New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: More
sk: Viac

en: None
sk: Žiadne

en: none
sk: žiadne

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Save
sk: Uložiť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Core - optional
sk: Jadro - nepovinné

en: never
sk: nikdy

en: aggregator
sk: agregátor

en: read more
sk: čítať ďalej

en: Update interval
sk: Interval obnovy

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: OPML feed
sk: Kanál správ OPML

en: Number of news items in block
sk: Počet položiek v bloku

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: blog it
sk: bloguj

en: Comment on this news item in your personal blog.
sk: Okomentujte túto správu vo svojom osobnom blogu.

en: %age old
sk: %age starý

en: %ago ago
sk: pred %ago

en: Items shown in sources and categories pages
sk: Položky zobrazené na stránkach zdrojov a kategórií

en: Processors
sk: Procesory

en: Terms
sk: Termíny

en: Sources
sk: Zdroje

en: aggregator - @title
sk: agregátor - @title

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: @time ago
sk: pred @time

en: Discard items older than
sk: Vyradiť položky staršie ako

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
sk: Ako dlho uchovávať staré položky kanála správ kým sa neodstránia. (Vyžaduje správne nastavený <a href="@cron">cron</a>.)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
sk: Počet položiek kanála zobrazených v kanále správ a na súhrnnej stránke kategórie.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
sk: @site_name - agregované kanály správ v kategórii @title

en: @site_name - aggregated feeds
sk: @site_name - agregované kanály správ

en: @site_name aggregator
sk: @site_name agregátor

en: !title feed
sk: kanál správ !title

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
sk: Agregátor zdrojov syndikuje čerstvý obsah zo zdrojov založených na RSS-, RDF- a Atom formáte. Tisíce webov (hlavne spravodajské) publikujú svoje najnovšie články pomocou zdrojov. Formáty podporované agregátorom zahŕňajú <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a> a <a href="@atom">Atom</a>.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
sk: Kanály správ obsahujú položky kanála, alebo jednotlivé príspevky publikované na webe, ktoré poskytuje kanál správ. Kanále je môžné zoskupovať do kategórií, väčšinou podľa tém. Používatelia si môžu prezerať príspevky na <a href="@aggregator">hlavnej stránke agregátora</a> alebo <a href="@aggregator-sources">stránke kanála správ</a>. Správcovia môžu <a href="@feededit">pridávať, upravovať a mazať kanále</a>, a vyberať, ako často bude každý kanál preverovať nové zmenené položky. Najnovšie položky každého kanálu alebo kategórie môžu byť zobrazované v bloku cez <a href="@admin-block">stránku na správu blokov</a>. Tiež je dostupný <a href="@aggregator-opml">strojovo čitateľný OPML súbor</a> všetkých kanálov. Pre automatické plnenie kanálov je potrebné mať správne nakonfigurovaný <a href="@cron">cron</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
sk: Ďalšie informácie sa dozviete v online príručke v kapitole <a href="@aggregator">modul Aggregator</a>.

en: Aggregator
sk: Agregátor

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
sk: Kanál správ %site je pravdepodobne nesprávne formátovaný, chyba: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
sk: %site neobsahuje žiadny nový obsah.

en: There is new syndicated content from %site.
sk: %site obsahuje nový obsah.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
sk: Kanál správ %site je pravdepodobne nesprávne formátovaný, chyba: "%error".

en: Feed aggregator
sk: Čítačka správ

en: Stores feeds to be parsed by the aggregator.
sk: Ukladá kanále správ, ktoré budú spracovávané agregátorom.

en: URL to the feed.
sk: URL adresa kanála správ.

en: Last time feed was checked for new items, as Unix timestamp.
sk: Čas , kedy bol kanál správ naposledy skontrolovaný, udaný Unixovou časovou známkou.

en: An image representing the feed.
sk: Ikona kanálu správ.

en: Entity tag HTTP response header, used for validating cache.
sk: HTTP entita hlavičky, používaná pre potvrdzovanie cache.

en: When the feed was last modified, as a Unix timestamp.
sk: Čas, kedy bol posledný krát upravený kanál správ, udaný Unixovou časovou známkou.

en: Stores the individual items imported from feeds.
sk: Ukladá individuálne položky importované z kanálov správ.

en: Primary Key: Unique ID for feed item.
sk: Primárny kľúč: Jedinečné ID pre položku kanála správ.

en: Title of the feed item.
sk: Názov položky kanála správ.

en: Link to the feed item.
sk: Linka na položku kanála správ.

en: Author of the feed item.
sk: Autor položky z kanála správ

en: Body of the feed item.
sk: Telo položky kanála správ.

en: Post date of feed item, as a Unix timestamp.
sk: Dátum odoslania položky kanála správ,  udaný Unixovou časovou známkou.

en: Unique identifier for the feed item.
sk: Jedinečný identifikátor položky kanála správ.

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
sk: Používa sa na agregáciu syndikovaného obsahu (kanálov správ RSS, RDF a Atom).
