New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: More
sl: Več

en: None
sl: Brez

en: none
sl: nič

en: Save
sl: Shrani

en: Refresh
sl: Osveži

en: Core - optional
sl: Jedro - po izbiri

en: never
sl: nikoli

en: aggregator
sl: zbiralnik virov

en: read more
sl: preberi več

en: Update interval
sl: Interval posodobitve

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: OPML feed
sl: OPML vir

en: Number of news items in block
sl: Število novic v bloku

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: blog it
sl: blogiraj

en: %age old
sl: staro %age

en: %ago ago
sl: %ago nazaj

en: Processors
sl: Procesorji

en: Sources
sl: Viri

en: aggregator - @title
sl: zbiratelj virov - @title

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Parser
sl: Razčlenjevalnik kode

en: Discard items older than
sl: Zavrži elemente starejše od

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
sl: @site_name - zbrani viri v kategoriji @title

en: @site_name - aggregated feeds
sl: @site_name - zbrani viri

en: @site_name aggregator
sl: @site_name zbiralnik virov

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: There is no new syndicated content from %site.
sl: Iz spletnega mesta %site ni novih zbranih vsebin.

en: There is new syndicated content from %site.
sl: Iz spletnega mesta %site so na voljo nove zbrane vsebine.

en: Feed aggregator
sl: Zbiralnik virov

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
sl: Zbira vire vsebin (RSS, RDF, in Atom vire).
