New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: More
te: మరిన్ని

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: aggregator
te: సంకలిని

en: read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: OPML feed
te: OPML ఫీడు

en: %ago ago
te: %ago క్రితం

en: Sources
te: మూలాలు

en: aggregator - @title
te: సంకలిని - @title

en: 1 item | @count items
te[0]: 1 అంశం
te[1]: @count అంశాలు

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: @site_name - aggregated feeds
te: @site_name - సంకలిత ఫీడులు

en: @site_name aggregator
te: @site_name సంకలిని

en: !title feed
te: !title ఫీడు

en: Aggregator
te: సంకలిని

en: Feed aggregator
te: ఫీడుల సంకలిని
