New Aggregator for Drupal core (7.x-0.1-alpha3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: OPML feed
ug: OPMLمەنبەسى

en: URL:
ug: ئادرىس:

en: Updated:
ug: يېڭىلاندى:

en: blog it
ug: بىلوگ يېزىش

en: %age old
ug: ئىلگىرى %age

en: %ago ago
ug: %ago بۇرۇن

en: @time ago
ug: @time بۇرۇن
