New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: never
da: aldrig

en: Date/time
da: Dato/tid

en: Transaction type
da: Transaktionstype

en: Account number
da: Kontonummer

en: HTTP response code
da: HTTP responskode

en: Query key
da: Forespørgselsnøgle
