New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: never
fr: jamais

en: Date/time
fr: Date/heure

en: Transaction type
fr: Type de transaction

en: HTTP response code
fr: Code de statut HTTP

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Query key
fr: Clé de la requête
