New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: never
hu: soha

en: Date/time
hu: Dátum/idő

en: Transaction type
hu: Tranzakciótípus

en: Account number
hu: Számlaszám

en: HTTP response code
hu: HTTP válaszkód

en: Query key
hu: Lekérdezés kulcsa
