New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: never
ru: никогда

en: Date/time
ru: Дата/время

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Account number
ru: Номер счёта

en: Query key
ru: Ключ запроса
