New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: never
uk: ніколи

en: Date/time
uk: Дата/час

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Account number
uk: Номер рахунку

en: HTTP response code
uk: Код HTTP-відповіді

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Query key
uk: Ключ запиту
